سامانه ارسال و دریافت پیامک انبوه

سامانه پیامک انبوه .... نرم افزاری تحت وب، آنلاین با ساختاری ساده و پیشرفته مشابه محیط ایمیلتان می باشد برخلاف دستگاه های ارسال پیامک، نیاز به مودم،سیم کارت و سخت افزار ندارد و در هر زمان و مکانی قابل دسترسی و استفاده است سرعت ارسال پیامک ها در سامانه های تحت وب چند صد برابر دستگاه های ارسال پیامک می باشد و از قابیلت اطمینان بسیار بالایی برخوردار هستند با بهره گیری از قابیت ارسال زمان دار نیازی به اتصال به اینترنت در زمان ارسال نیست.از جمله امکانات سامانه پیام کوتاه وب وان ارسال منطقه ای، صنفی، شهری ،منشی پیامک،نظرسنجی و مسابقه است

از جمله فاکتور های مهم در سامانه های پیامک انبوه: امکانات سامانه، تعرفه پیامک، پشتیبانی و بروز بودن می باشد.


انواع پنل های موجود و کاربرد آنها
پنل ساده
مناسب برای کاربرانی که شماره مخاطبان خود را دارند و یا با استفاده از بانک شماره  ها اطلاع رسانی می کنند، از جمله امکانات آن ارسال نظیر به نظیر، ارسال آنی بصورت باز شده روی گوشی مخاطب، دفترچه تلفن بینهایت، امکان گروه بندی، گزارشات و ... می باشد
 

اطلاعات بیشتر

+ خرید آنلاین
+ خرید غیر آنلاین

پنل تجاری
مناسب برای اصناف تجاری که شماره مخاطبان خود را دارند و یا با استفاده از بانک شماره  ها اطلاع رسانی می کنند، وتصمیم به اطلاع رسانی وتبلیغات حرفه خود رامی نمایند.
 

اطلاعات بیشتر

+ خرید آنلاین
+ خرید غیر آنلاین

پنل هوشمند
مناسب برای کاربرانی که قصد تبلیغات یا ارسال انبوه دارند وبخشی از حرفه خودرا به سامانه واگذار می کنند و نیاز به استفاده از بانکهای مشاغل، منطقه ای و کد پستی دارند، پنل هوشمند همه امکانات پنل ساده را نیز دارد.
 

اطلاعات بیشتر

+ خرید آنلاین
+ خرید غیر آنلاین

پنل حرفه ای
مناسب برای کاربرانی که قصد اطلاع رسانی یا تبلیغات به صورت حرفه ای دارند. پنل حرفه ای دارای امکان ارسال با نام و ارسال بین المللی  می باشد. پنل حرفه ای همه امکانات پنل هوشمند را نیز دارد.
 

اطلاعات بیشتر

+ خرید آنلاین
+ خرید غیر آنلاین

پنل نمایندگی
مناسب برای کاربرانی که قصد فروش و ارائه خدمات پیام کوتاه را دارند. بسته نمایندگی امکان فعالیت با نام، برند و لوگوی شما را فراهم می کند و امکانات کامل مدیریتی را در اختیار شما قرار می دهد.
 

اطلاعات بیشتر

+ خرید آنلاین
+ خرید غیر آنلاین

مراحل خرید پنل

1- پنل مورد نظرتان را انتخاب نمایید
2- اگر رمز دوم کارت عابر بانک خود را دارید خرید آنلاین و در غیر این صورت خرید غیر آنلاین را انتخاب نمایید
3- فرم سفارش را پر نمایید